You are currently viewing

🎃🏠 Świętujmy dyniowy sezon w stylowym domu! 🎃🏠
Cześć wszystkim mieszkańcom naszych nieruchomości! Z przyjemnością zapraszamy Was do świętowania najbardziej duchowego czasu roku – Halloween! Chcemy podzielić się z Wami pewnym pomysłem, który doda nie tylko koloru, ale także magii Waszym domom.
Nic tak nie wprowadza w klimat Halloween jak wyjątkowo udekorowane dynie. Jest to idealny sposób na stworzenie niezapomnianych wspomnień z rodziną i sąsiadami. Czyli dla nas jeszcze jedna okazja do wzmacniania więzi w naszych społecznościach!
A jak ktoś ma chęć i ochotę wystarczy przygotować swoją najwyjątkowszą dynię i umieścić ją przed swoją nieruchomościom. Następnie, prosimy o zrobienie zdjęcia i opublikowanie go w komentarzu pod tym postem. Najciekawsze zdjęcia opublikujemy na Instagramie i na naszych grupach na Facebooku.
Mamy nadzieję, że ten konkurs przyczyni się do stworzenia niesamowitego klimatu Halloween w naszych nieruchomościach. Będzie również doskonałą okazją do podzielenia się swoimi pomysłami na dekoracje z innymi mieszkańcami.
Zapraszamy Was wszystkich do udziału w naszym konkursie i zapewniamy, że nie możemy się doczekać, aż zobaczymy wasze kreatywne i piękne dynie stylizowane na dom! Nie zapomnijcie oznaczyć naszego profilu i używać hasztagu #DyniaStylizowanaNaDom.
Życzymy świetnej zabawy i udanej twórczej pracy nad dyniami. Bawcie się dobrze!
Wasz zarządca nieruchomości 🎃🏠

Dodaj komentarz