REPORT Nieruchomości

Zarządzanie | Administrowanie | Pośrednictwo | Nieruchomości

REPORT Nieruchomości – działa na rynku nieruchomości nieprzerwanie od 2006 roku i swoim zakresem działalności początkowo obejmowało pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, a z czasem również zarządzanie nieruchomościami. W 2017 roku zmieniliśmy formę prawna i działamy w ramach GRS Spółka z o.o.

report nieruchomości

Poznaj nas

Jesteśmy ludźmi, które powiązało zainteresowanie rynkiem nieruchomości. Posiadamy długoletnie doświadczenie zawodowe ponieważ zarówno właściciel firmy jak i współpracownicy nawet jeśli nie byli powiązani z branżą nieruchomości mają doświadczenia, także korporacyjne.

Zajmujemy się często sprawami złożonymi i skomplikowanymi, na które firmy korporacyjne nie zwracają uwagi lub zajęcie się nimi staje się dla nich nieopłacalne.

Od 2010 roku współpracujemy z kontrahentami chińskimi i świadczymy usługi dla naszych partnerów z Dalekiego Wschodu. Zawsze poszukujemy obiektów, gruntów, mieszkań, apartamentów do sprzedaży lub wynajęcia w Warszawie, Łodzi i okolicach chińskich centrów handlowych w całej Polsce

builders-looking-at-the-blueprint.jpg

masz jakieś pytanie?Skontaktuj się z nami!