report nieruchomości

O firmie

report nieruchomości

nASZ ATUT

Naszym atutem jest możliwość porozumiewania się w języku chińskim. Świadczymy także usługi w zakresie negocjacji kontraktów w języku chińskim niekoniecznie związanych z branżą nieruchomości lecz jesteśmy otwarci również na inne propozycje. Chcesz wiedzieć więcej zapraszamy do kontaktu Rui Han – 508 333 912.

Podstawowym obszarem działalności jest zarządzanie i administrowanie nieruchomościami. Uważamy, że podstawą prawidłowego działania jest spojrzenie lokalne na zarządzaną nieruchomość. Nikt nie zna lepiej potrzeb właściciela niż on sam, a struktura korporacyjna niejednokrotnie nie zapewni prawidłowej obsługi nieruchomości.

W swoich szeregach mamy osobę, która jak nikt inny przygotuje dla Państwa nieruchomości procedury, które umożliwią odciążenie Zarządu od większości drobnych zapytań właścicieli i pozwolą zaoszczędzić najważniejszy dla wszystkich czas. 

builders-looking-at-the-blueprint.jpg
man-with-laptop-and-two-workers-behind-outdoors

report nieruchomości

wSPÓŁPRACA

Współpracujemy z podwykonawcami, którzy czują się odpowiedzialni przed właścicielami nieruchomości i zależy im na stałej współpracy. 

Obsługujemy nieruchomości o dowolnej powierzchni użytkowej, a formę i zakres współpracy z naszymi Klientami ustalamy po zapoznaniu się ich oczekiwaniami.

Dążymy do jak najlepszego przepływu informacji pomiędzy właścicielami i użytkownikami nieruchomości respektując ich oczekiwania np. w zakresie doboru podwykonawców remontów.

Posiadamy licencje zawodowe związane bezpośrednio ze świadczeniem usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz zarządzania (administrowania) nieruchomościami.

Jeśli zainteresowaliśmy Państwa naszą oferta zapraszamy do kontaktu.

masz jakieś pytanie?Skontaktuj się z nami!