You are currently viewing ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI POSZUKIWANY – Doświadczenie mile widziane, ale ważniejsza jest chęć do pracy i zaangażowanie.
ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI POSZUKIWANY

ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI POSZUKIWANY – Doświadczenie mile widziane, ale ważniejsza jest chęć do pracy i zaangażowanie.

Czy wiesz, że Twoje umiejętności mogą zmienić oblicze lokalnej społeczności? Jeśli masz nie tylko poczucie, że potrafisz rozwiązywać problemy, ale i prawdziwe zacięcie do pracy, zapraszamy do pracy jako Administrator Nieruchomości! Doświadczenie miło widziane lecz Twoja postawa i osobowość oraz chęć do pracy będzie kluczowa.

CO OFERUJEMY:

– Pracę, gdzie każdy dzień to nowe wyzwanie.

– Możliwość aktywnego udziału w procesach zarządzania nieruchomościami.

– Zadowolenie z efektów Twojej pracy widoczne w codziennym funkcjonowaniu administrowanych nieruchomości.

– Szkolenia zawodowe.

CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

– Pasji do Własnej Pracy: Jeśli robisz coś, to rób to z determinacją i zaangażowaniem. Szukamy osoby, która potrafi wprowadzić pozytywną zmianę.

– Umiejętności Organizacyjnych: wykaz właścicieli lokali, dokumentacja techniczna, dostawy i wiele innych zadań – wszystko pod kontrolą osoby zorganizowanej jak Ty.

– Sprytu w Rozwiązywaniu Problemów: Każdy problem to dla Ciebie wyzwanie do rozwiązania. Liczymy na Twoją inwencję!

– Komunikatywnej Osobowości: Porozumiewanie się z Właścicielami Lokali, obsługa biura, kontakt z podwykonawcami i kontrola na wykonanymi pracami – dla Ciebie to pestka.

ZAKRES TWOICH OBOWIĄZKÓW:

– Od zarządzania dokumentacją po nadzór nad zebraniami Wspólnoty – wszystko z jednym celem: sprawnym funkcjonowaniem administrowanych nieruchomości.

JEŚLI JESTEŚ GOTÓW NA PEŁEN WYZWAŃ DZIEŃ PRACY, NIE ZWLEKAJ! DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ!

Wysyłaj CV i list motywacyjny na marek@report.pl

Osoby leniwe i niekompetentne niech lepiej szukają innych dróg zawodowych – tutaj liczy się zaangażowanie i chęć do pracy!

Dodaj komentarz