Wspólnota Mieszkaniowa Sielecka 10 oferuje do sprzedaży strych o powierzchni ok. 48,77 m² przeznaczony do adaptacji na cele mieszkalne.

Poddasze do adaptacji 48.77

Pomieszczenie jest usytuowane na IV ostatnim piętrze (poddasze – brak windy) w budynku przy ulicy Sieleckiej 10 w Warszawie.

Aktualnie pomieszczenie jest częścią nieruchomości wspólnej i będzie sprzedane po formalnym przekształceniu na lokal mieszkalny, zmianie udziałów wszystkich współwłaścicieli nieruchomości, założeniu księgi wieczystej. Koszty tych działań ponosi nabywca pomieszczenia.

Warunki techniczne realizacji inwestycji oraz tryb postępowania można uzyskać u administratora po obejrzeniu poddasza tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

W celu obejrzenia pomieszczenia prosimy o kontakt z administratorem nieruchomości w każdy wtorek i czwartek pod numerem telefonu 883 993 371 w godzinach 9.00 – 16.00.

Pragniemy jednak zaznaczyć, że wybranie oferty nie gwarantuje automatycznego zakupu. Ostateczna decyzja zostanie podjęta przez Właścicieli Nieruchomości na zebraniu Wspólnoty Mieszkaniowej Sielecka 10 w formie stosownej uchwały. Zarząd Wspólnoty mieszkaniowej zastrzega sobie prawo do pominięcia oferty lub odwołania Konkursu bez podania przyczyny, a także przerwania, zawieszenia lub zmiany terminu jego przeprowadzenia.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie propozycji zawierających cenę 1 m² powierzchni do adaptacji do Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej w terminie do dnia 30.11.2023 r. na adres administratora budynku lub przesyłając ofertę na adres e-mail info@report.pl :

Administracja:

GRS Sp. z o.o. 00-739 Warszawa, Stępińska 22/30 lok. 126H, Piętro I , Pon-Pt. 9.00-17.00

Dodaj komentarz